Як додати

Матеріал з WikiLaw
Перейти до: навігація, пошук

Інструкція з додавання статей

1. В усіх статтях повинна використовуватися літературна українська мова. Стиль статей має бути енциклопедичним. Так, наприклад, не може використовуватися звертання від першої особи, використання прямої мови, а також просторічні висловлювання. При написанні статті зі спірного питання не можна стверджувати, що одна з точок зору правильніша за інші, висвітлюйте всі точки зору чесно, неупереджено, з нейтральних позицій.

2. Перш, ніж редагувати статтю, переконайтеся, що немає аналогічної статті з подібною назвою. Для цього скористайтеся пошуком (верхній правий кут цієї сторінки). Якщо ви впевнені, що статті з вашою темою немає, все одно вивчіть суміжні розділи Вікі. Для цього зайдіть спочатку на головну статтю або спробуйте ввести альтернативні назви для вашої статті.

3. Якщо на статтю є посилання, але самої статті поки не існує, то посилання позначається червоним кольором або знаком питання залежно від налаштувань користувача. Якщо таке червоне посилання вже існує в якій-небудь статті, то при переході по ній браузер відразу ж переходить на сторінку редагування статті.

4. Для того щоб створити нову статтю, на яку ще немає посилання, просто введіть її назву в адресному рядку браузера. Наприклад, для того щоб створити статтю «Право», наберіть адресу: http://wiki.law.knu.ua/index.php?title=Право Вікіпедія перейде на порожню сторінку з написом «(У даний момент текст на даній сторінці відсутній)», після цього можна натиснути кнопку «редагувати» і створити нову статтю.

5. Робіть внутрішні посилання на свою статтю. У кожній статті має бути мінімум одне посилання на іншу статтю і на кожну статтю має бути посилання з іншої статті, причому бажано, щоб це були не тільки циклічні посилання, а щоб до кожної статті можна було дістатися з початкової статті за невелике число кроків. Посилання потрібно ставити заздалегідь, незалежно від того, чи існує зараз стаття, на яку ви посилаєтеся.

Якщо Ви вперше додаєте статтю - можете звернутися до тренерів з числа студентів (список формується).